Zespół


UWOLNIJ W SOBIE ENDORFINY!

Jakie endorfiny znajdują się w Fiolce? Endorfiny związane z kontrolą nad nawykami żywieniowymi, ze zdrowym, ale ciągle przepysznym jedzeniem, z budowaniem motywacji i docieraniem do wyznaczonych celów, z rozumieniem swoich emocji i myśli, z byciem asertywnym, z technikami ułatwiającymi pokonanie stresu, z ujarzmieniem małego krytyka, który siedzi w każdym z nas, z trikami kulinarnymi, z nauką gotowania, z kreatywnością. Ze wszystkim tym, co daje powody do uśmiechu i mobilizację do działania.

Prowadzimy indywidualne sesje z diet coachingu, szkolenia otwarte, szkolenia dla biznesu, szkolenia dla Rad Pedagogicznych oraz uczniów.

SYLWIA PAWLAK – psycholog, psychodietetyk, trener, coach zdrowia

Jestem absolwentką Psychologii i Psychodietetyki Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Szkoły Trenerów Biznesu w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej – INTRA oraz Coachingu Zdrowia w Collegium Civitas.

Kiedy byłam mała, chciałam zostać projektantką basenów albo pisarką. Baseny odeszły w siną dal, ponieważ mój zmysł artystyczny ogranicza się jedynie do rysowania, malowania i lepienia z ciasta żyraf. Na szczęście kreatywnym można być na wiele sposobów, a tworząc szkolenia można rozwijać skrzydła bez końca. W życiu nauczyłam się, że jak mówię, że nigdy tego nie zrobię, to na pewno to zrobię (nigdy nie będę uczyć innych, nigdy nie wrócę do nauki francuskiego, nigdy nie zjem robaka). Nagle okazuje się, że uczenie i wspieranie innych daje mnóstwo satysfakcji, na francuski chodzę z przyjemnością, a robaki są całkiem słodkie w smaku (i wcale nie smakują jak kurczak).